روانشناسی شخصیت – این بار با رنگ چشم‌هایتان!

[ad_1]

روانشناسی شخصیت از روی رنگ چشم‌ها

علم روانشناسی شخصیت اخیرا گسترش پیدا کرده است و در مورد هر خصوصیات ظاهری مطلب روانشناسی وجود دارد مثل: روانشناسی از روی بینی ، از روی قد ، از روی لب‌ها و … که این مطالب اکثرا برای همه جالب است. ولی باید به عنوان سرگرمی در نظر گرفته شود چون از روی ظاهر افراد نباید شخصیتشان را قضاوت کنیم. درسته که این خصوصیات ظاهری بی‌تاثیر در رفتار نیستند ولی کاملا هم صحیح نیستند و در همه افراد ممکن است صدق نکند.

روانشناسی شخصیت جالب از روی رنگ چشم

در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، روانشناسی شخصیت جالب بر اساس رنگ چشم را مطالعه خواهید نمود.

روانشناسی شخصیت رنگ چشم سبز

کسانی که رنگ چشم سبز دارند از لحاظ ظاهری جذاب هستند و دارای شخصیت قوی و اراده بالا هستند. همیشه هر تصمیمی بگیرند محکم عمل می‌کنند و کمی خودرای و مغرور هستند این افراد‌ ، اعتماد‌ به نفس بالایی د‌ارند‌ و تا آخرین توان خود‌ به د‌یگران کمک می‌کنند.

رنگ چشم آبی

کسانی که رنگ چشم آبی دارند همیشه نگاه عمیقی به هر چیزی دارند و همچنین شخصیت‌شان خیلی حساس است. این افراد می‌توانند به راحتی نظر خود را به دیگران تحمیل کنند.

رنگ چشم مشکی

کسانی که رنگ چشمشان  مشکی هست افراد رویایی هستند که اکثرا در فضای شاعرانه زندگی می‌کنند و همچنین خیلی دست و دل باز هستند. همیشه سعی می‌کنند به دیگران کمک کنند. این افراد دارای خلق و خوی اجتماعی و احساسات ظریف هستند.

روانشناسی شخصیت جالب از روی رنگ چشم

روانشناسی شخصیت جالب ، روانشناسی رنگ‌ها

روانشناسی شخصیت رنگ چشم قهوه‌ای

کسانی که رنگ چشم قهوه‌ای دارند معمولا مهربان هستند و به دیگران محبت می‌کنند. هر چه قهوه‌ای تیره‌تر باشد مهر و محبت بیشتر است.  این افراد خیلی خونسرد هستند و و تقریبا می‌توان گفت هر چه را که بخواهند می‌توانند تصاحب کنند.

رنگ چشم خاکستری

کسانی که دارای چشمان خاکستری رنگ هستند به دو دسته تقسیم می‌شوند اول این که شخصیت آرامی دارند و دوم این که دارای شخصیتی عصبی هستند. در کل این افراد انسا‌ن‌های سرسختی هستند.

رنگ چشم عسلی

افرادی که چشمان عسلی دارند معمولا انسان‌های خوش قلبی هستند ولی در عین حال با دیگران صریح نیستند. معمولا به دنبال دوست هستند. این افراد علاقه دارند از کود‌کی روی پای خود‌ بایستند‌ و د‌وست ند‌ارند‌ به د‌یگران تکیه کنند‌.

امیدوارم این مطلب براتون جالب بوده باشه

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *